Oto kilka opinii byłych uczestników kursu:

"... z doświadczenia mogę powiedzieć, że ten kurs to najlepszy wybór. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, pod czujnym okiem architekta. Realizowane tematy w zupełności wystarczą do przygotowania się do egzaminu na wymarzone studia. Po roku kursu, dziś jestem szczęśliwą studentką Wydziału Architektury na Politechnice Wrocławskiej, także praca nie poszła na marne :) POLECAM!"

Zosia z Gubina, obecnie studentka Wydziału Architetury Politechniki Wrocławskiej

"... uczęszczałam na zajęcia z rysunku niecałe dwa lata temu, kiedy starałam się dostać na Architekturę Krajobrazu we Wrocławiu. Jestem bardzo zadowolona z kursu. Obecnie studiuję na wybranym kierunku, a zajęcia bardzo mile wspominam. Zawsze były one rzetelnie przygotowane, zagadnienia na nich dokładnie tlumaczone, podparte przykładami i utrwalane rozdawanymi materiałami rysunkowymi ze wskazówkami. Gorąco polecam!"

Agnieszka z Wrocławia, obecnie studentka Architektury Krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodnicznym we Wrocławiu

"... zawsze lubiłem rysować, ale tylko dla siebie, jednak tak naprawdę nauczyłem się tego dopiero na tym kursie. Dziś czuję się pewnie w tym, co robię, a dzięki zdobytej tutaj wiedzy i doświadczeniu, zdałem egzamin i zostałem studentem Politechniki Wrocławskiej na Wydziale Architektury, a w planach mam jeszcze zdawanie na grafikę. Cieszę się, że tutaj trafiłem..."

Tomek z Wrocławia, obecnie student Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej

 

2019  Kurs-Rysunku-Wrocław   All rights reserved ©